"

Prestige CUP 2017 - propozice a přihlášky

17. 09. 2017 , akce již proběhla Sdílej na Torrsen.cz

Prestige CUP 2017

Termín: 7. 10.2017
Místo: řeka Svratka, Loděnice LS Brno, Veslařská 177, Brno – Pisárky
Pořadatel: TJ Lodní sporty Brno, kanoistický oddíl a Torrsen Sports s.r.o.

Předběžný časový harmonogram závodu:
 

Sobota 7. 10. 2017
 

  • 08.30 – 08.45 hod. porada kapitánů
  • 09.00 – 12.00 hod. SPORT 20 - závod na 2600 m
  • 13.00 – 17.00 hod. SPORT 10 - závod na 2600 m
  • od 17.30 hod. Dragon párty, defilé vítězů, předání cen, tombola

Časový rozpis je orientační, přesné časy budou stanoveny podle počtu přihlášených posádek a upřesněny na poradě kapitánů. Pořadatel si vyhrazuje právo organizačních změn.

Soutěžní pravidla:

V souladu s pravidly České Asociace Dračích lodí (http://www.dragonboat.cz). Kapitánům budou pravidla vysvětlena na poradě. Týmy budou na poradě kapitánů rozlosovány do rozjížděk. Vítězí tým s nejlepším časem.

Kategorie:

Dračí lodě pro 20 pádlujících:

SPORT 20 (GP & FUN & FIRMY) V posádce musí být minimálně 4 pádlující ženy. Kormidelníka dodá pořadatel, případně má posádka právo použít svého kormidelníka s licencí GP či ČP. Oceněna bude i nejlepší čistě ženská posádka (v případě, že se sejdou 3 a více ryze ženské týmy, budou tyto týmy vyhodnoceny v samostatné kategorii).

Dračí lodě pro 10 pádlujících:

SPORT 10 Open (GP & FUN & FIRMY): posádka bez omezení věku a pohlaví pádlujících. Oceněna bude i nejlepší čistě ženská posádka (v případě, že se sejdou 3 a více ryze ženské týmy, budou tyto týmy vyhodnoceny v samostatné kategorii). Ve všech kategoriích je povolen pro všechny závodící start pouze v jedné posádce v kategorii!

Přihlášky:

Přihlášky je možno vyplnit  ZDE či poslat e-mailem na adresu prihlaska@torrsensports.cz nebo telefonicky na číslo 725 606 745.
Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 5. 10. 2017. Vzhledem ke kapacitě loděnice, je stanoven limit posádek na 2 x 20 (dle počtu pádlujících) nejdříve přihlášených.

Startovné plus 2 dárky do tomboly:

Pro týmy závodící na dračí lodi činí startovné 2.500 Kč. Dále prosíme, aby každý tým přivezl 2 dárky do dračí tomboly! V ceně startovného je možnost účasti týmu ve všech vypsaných kategoriích.

Trať závodu:

2600 m – startuje se u loděnice bez pevných startovacích bójí, jede se na 1 obrátku u jundrovského mostu. Cíl je v místě startu.

Vyhlášení vítězů a předání cen:

proběhne po ukončení závodu. První tři týmy v každé kategorii obdrží pohár. Dále budou vyhodnocení tři nejlepší jednotlivci v každé kategorii rychlostní kanoistiky.

Parkování:

nelze parkovat uvnitř areálu LS Brno, nejbližší parkování je u mostu nad loděnicí Občerstvení: v areálu bude v provozu několik stánků s občerstvením a nápoji

DJ, Dragon party:

po skončení závodů bude připraven DJ

WC a sociální zařízení:

v areálu loděnice Bezpečnost: Za bezpečnost jednotlivých členů posádek odpovídá kapitán, který podpisem přihlášky potvrzuje, že všichni jsou seznámeni s pravidly a propozicemi závodu, že všichni členové posádky jsou plavci nebo používají plovací vesty a jsou v dobrém zdravotním stavu.

Pořadatel zajistí službu první pomoci.

V Brně dne 5. 09. 2017 Torrsen Sports s.r.o. & LS Brno KO


Jinde na Torrsen.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI